Ogłoszenia parafialne - 2015

V Niedziela Zwykła - 8 lutego

1. Zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy w Nabożeństwie 40 godzinnym: od 12. 30 gimnazjalistów, od 13.30 mieszkańców Zarzecza za cmentarzem, Trzydniaków, Grochowisk, od 14.30 mieszkańców Osiedla, Zarzecza za rzeką. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo według następującego porządku:

12.30 - 13.30             Młodzież (prowadzą studenci)

13.30 - 14.30             Poręby, Podlesie, Zadębie (prowadzi róża Stanisławy Mikus).

14.30 - 15.30             Lisiaki północne i południowe (prowadzi róża Władysławy Wróbel)

15.30 - 16.00             Nieszpory Eucharystyczne

16.00 -                        Msza św.

2. W środę różaniec poprowadzi Caritas parafialna, po Mszy św. spotkanie Caritasu na plebanii.

3. W środę przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na różaniec i Mszę św. wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku. Będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

4. Katecheza parafialna klasy II A, B gimnazjum w środę o godz. 16.15.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

6. Szkolne Koło Caritas organizuje dla dzieci z podstawówki i dla gimnazjalistów konkurs plastyczny, recytatorski i poetycki o św. Janie Pawle II. Finał konkursu odbędzie się po feriach w czasie rekolekcji szkolnych. Na wszystkich czekają ciekawe nagrody.

7. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Szczucinie rozpocznie się walentynkowe spotkanie dla młodzieży. Zaproszeni są uczniowie szkół średnich oraz III klas gimnazjalnych. Zapisy u księży w szkole. Młodzież niepełnoletnia musi mieć pisemną zgodę rodziców.

8. Dlaczego Polscy misjonarze w Afryce mają dostać pokojową nagrodę Nobla, młodzież w Wadowicach strasznie lubi przychodzić na grupę apostolską do domu parafialnego. O tych i o podobnych wydarzeniach możemy przeczytać w Gościu Niedzielnym. Są do nabycia także Modlitewniki do św. Jana Pawła II.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Baran Jadwiga, Baran Helena, Leżoń Kazimierz, Saładyga Stanisława.