Ogłoszenia parafialne - 2015

V Niedziela Wielkanocna – 3 maja

1. Przeżywamy dziś dzień I Komunii św. dzieci klas II. Wspomnijmy na dzień swojej I Komunii św. i podziękujmy Jezusowi za dar Eucharystii.

2.  Przez cały Biały Tydzień zapraszamy dzieci wraz z rodzinami na Msze św. o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę dzieci klas III będą miały rocznicę I Komunii św. Dzieci w strojach I komunijnych zgromadzą się wraz z rodzicami i chrzestnymi przed kościołem o godz. 9. 45. Do spowiedzi dzieci i rodziców zapraszamy codziennie w czasie nabożeństw majowych.

4. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 15.30, w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00. Bardzo mało dzieci przychodzi na nabożeństwa majowe, prosimy rodziców o dobry przykład i zachętę.

5. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Marii Kaczocha.

6. W przyszłą niedziele będzie przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu.

7. Śmierć za kubek wody takie są okoliczności skazania na śmierć chrześcijanki w Pakistanie, relacja z promocji książki - wywiadu z kard. Kochem „Symfonia jedności” naszego rodaka ks. dr hab. R. Biela o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Są jeszcze nowe numery Do Domu Ojca oraz Żyjmy Ewangelią.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy parafian: Świder Dorota, Kopia Bożena, Sołtys Maria, Jopek Elżbieta oraz w sobotę od godz. 8.00: Jopek Agnieszka, Sadko Maria, Jopek Anna, Jopek Zofia.