Intencje Mszy św. 2015

Godz.

Intencja

700

1. † Paulina, Zygmunt Pikul w 5. rocznicę śmierci Zygmunta.

2. † Stefan Kędzierski w 30. dzień od śmierci z int. córki Bogusławy z rodziną.

1800

Z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej w rodzinach, w pracach polowych i o szczęśliwe zbiory, zachowanie od wszelkich nieszczęść dla mieszkańców Żdżar.

700

1. † Zofia, Jan Doroż w rocznicę śmierci Zofii.

2. † Stanisław Kijowski.

1800

† Teresa Sipior z int. Kubków z ul. Nowej.

† Hieronim Pikul z int. syna Bogdana z żoną i dziećmi

1800

† Marian Nowak w 10. rocznicę śmierci.

Narożniki

1830

† Amalia Cudak od rodziny Wariasów i Wężów

700

1. † Adela Piotr Przybyło i syn Marian.

2. † Edward Lichorobiec z int. syna Kazimierza z rodziną

1800

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o Boże bł., opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu z okazji 18. urodzin Patryka z int. rodziców.

700

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o Boże bł., opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu z okazji 18. urodzin Magdaleny z int. rodziców, brata i babci.

2. † Janina Błach z int. rodziny Burców i Pikulów

1800

1. † Wojciech i Maria Skrzek.

700

1. † Leokadia, Henryk Nowak w 3. rocznicę śmierci Leokadii z int. siostry Marii.

2. † Stanisław Seternus w 5. rocznicę śmierci.

† Janina Kogut z int. Heleny i Piotra Kogut

700

† Karolina Anastazy Kaczocha. Stanisław Wąż.

1000

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu z okazji 18. urodzin Sylwii z int. rodziców i rodzeństwa.

1130

W intencji parafian.

1600

1. † W int. Teresy i Jana w 50 r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej z int. dzieci i wnuków.

2. † Honorata Pikul greg. (ks. R. Biel).

Narożniki

830

† Stefan Kędzierski z int. róży Bronisława Wójcik, której był członkiem.

Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za śp. + Honoratę Pikul, † Kazimierza Stala. Ks. prof. J. Królikowski w Tarnowie od 10 maja rozpoczyna odprawiać za 21 intencji za † Emilię Wybraniec, z int. uczestników pogrzebu. Intencje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Z naszej wpólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Hieronima Pikula. Polećmy Jego duszę Miłosierdziu Bożemu.

Dobry Jezu a nasz Panie...

Rodziny i ofiarodawców Mszy św. zapraszamy do udziału we Mszach św. za zmarłych w swoim kościele.