Ogłoszenia parafialne - 2015

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 24 maja

1. W poniedziałek tj. jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i o 19.00 w Narożnikach. O 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

2. Jutro o godz. 8.00 Msza św. dla ZSP w Radgoszczy z okazji Święta Rodziny. O godz. 15.00 Msza św. z okazji poświęcenia kompleksu żłobkowo-przedszkolnego.

3. Wszystkim Drogim Mamom z okazji ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej oraz zadowolenia z dzieci i z mężów. Zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo w ich intencji.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Haliny Rzeźnik.

5. Bardzo ważne spotkanie wszystkich pań z Caritasu będzie w środę po nabożeństwie majowym.

6. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po nabożeństwie majowym.

7. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy:

ZSP Radgoszcz - przy szkole

OSP                   - przy remizie

Mały Dwór       - przy Cmentarzu

Lisiaki Południowe - przy Prałatówce.

Są zakupione banery i metalowe stelarze. Potrzebne będą stół,dywan, kwiaty. Prosimy o zaangażowanie się wszystkich w wykonanie ołtarzy przez mieszkańców wyznaczonych rejonów.

8.  Wyrazem naszej odpowiedzialności za Polskę jest udział w dzisiejszych wyborach prezydenckich. Do głosowania potrzebne są dowody osobiste.

9. W tym tygodniu odbędzie ostatni egzaminy przed bierzmowaniem. Klasa II C gimnazjum – we wtorek o godzina 1245. Na egzamin zapraszamy rodziców.

10. Z diabłem się nie dyskutuje, diabła się wygania o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym, oraz otrzymać obrazek z modlitwą do św. Rity patronki „od rzeczy niemożliwych”. W nowym numerze Żyjmy Ewangelią są zdjęcia z I Komunii św. z naszej parafii.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniuBóg zapłaćO posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy: Krawiec Bernadetta, Podosek Renata, Piłat Maria, Nowosielska Dorota oraz w sobotę także od 8.00: Kubek Teresa, Kubek Marta, Ryk Maria, Sadko Maria.