Ogłoszenia parafialne - 2015

XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca

1. Nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną, którą przeprowadza ks. bp Stanisław Salaterski. Witamy serdecznie ks. Biskupa. Cieszymy się z jego obecności i wspólnej modlitwy, wsłuchujemy się w jego duszpasterskie wskazania i prosimy o pasterskie błogosławieństwo.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Władysławy Wróbel.

3. W przyszłą niedzielę w Starym Sączu będzie Diecezjalne Święto Rodziny. Uroczysta suma o godz. 11.00 w intencji małżeństw i rodzin z naszej diecezji. Na pielgrzymkę udamy się autokarem. Zapisy w sklepie u p. Seternusów. Wyjazd w niedzielę o godz. 8.00.

4. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy bardzo licznie i pobożnie brali udział w mszach św. i procesjach eucharystycznych przez całą oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać.

5. Dziękujemy wszystkim chorym i ich opiekunom za to, że licznie przybyli na nabożeństwa dla chorych i na spotkanie z ks. Biskupem. Bóg zapłać.

6. Od poniedziałku zaczną się prace przy oczyszczaniu dachu kościoła od strony północnej oraz czyszczeniu i impregnacji kostki. Prace będzie wykonywał firma. Potrzebna będzie jednak pomoc. Prosimy do tych prac parafian z Osiedla:

-  w poniedziałek: Świątek Jan, Pikul Agata, Seternus Krzysztof, Micek Stefan,

-  we wtorek - Seternus Marcin, Glista Tadeusz, Błachaniec Dariusz, Ząbek Anna, , Wolak Michał.

-  w środę - Wolak Tadeusz, Bogucki Czesław, Juzba Marian, Bogucka Zuzanna, Dworak Stanisława.

-  w czwartek – Kogut Wiesław, Kogut Krzysztof, Aksamit Krystyna, Kacała Kazimierz.

Prace będą rozpoczynały się od godz. 8.00 do 13.00. Gdyby ktoś nie mógł przyjść prosimy o zastępstwo.

7. „Szału nie ma jest rak”, „Życie na pełnej petardzie”. Warto przeczytać wywiad w dzisiejszym Gościu Niedzielnym z autorem tych książek, kapłanem chorym na nowotwora złośliwego.

8. Dziękujemy za posprzątanie w minionym tygodniukościoła oraz otoczenia wokół kościoła. Bóg zapłać.O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy panie: Czerwony Agnieszka, Wąż Janina, Chwałek Grażyna, Zielińska Renata oraz w sobotę także od 8.00: Pikul Irena, Pikul Krzysztof, Chudy Danuta, Dudek Józef.