Ogłoszenia parafialne - 2015

XV Niedziela Zwykła – 12 lipca

1.Gościmy dziś w naszej parafii naszego rodaka ks. Mateusza Gondka misjonarza z Republiki Centralnej Afryki. Głosi słowo Boże i razem z nami się modli. Przed jego odjazdem na misje będzie zapowiedziane nabożeństwo oraz składka na bilet do Afryki.

2. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża Teresy Kubek.

3. Bóg zapłać za ofiary na tacę złożone dzisiaj, przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. W przyszłą niedzielę prosimy o dobrowolne ofiary do podpisanych kopert na inwestycje parafialne.

4. Pseudo katolicy z Zachodniej Europy utworzyli lobby seksualne i domagają się od papieża Franciszka wprowadzenia w Kościele rozwodów, Komunii św. dla rozwiedzionych, itp. sprzecznych z nauką Pana Jezusa zmian. O tych skandalicznych postulatach dokładnie możemy poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

5. Przed kościołem młodzież zbiera podpisy pod prośbą do papieża, by bronił nierozerwalności i świętości małżeństwa. Serdecznie prosimy by podpisać się pod tą prośbą do papieża.

6. Prosimy o nabywanie kwartalnika Do Domu Ojca w promocyjnej cenie - 3 zł.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Paniom Kruk Irenie, Wnęk Renacie i Działo Annie dziękujemy za skoszenia trawy koło kościoła i plebanii. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Kułaga Elżbieta, Wątroba Małgorzata, Kubek Władysława, Wnęk Maria.