13.07.2015 - 19.07.2015.

† Jan Minorczyk z int. córki Małgorzaty z rodziną

† Józef Wąż z int. syna Kazimierza

700

† Roman Sojka z int. córki Agaty z mężem i dziećmi.

700

† Józef ryk w 1 r. śmierci.

1800

† Z podz. za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego, dalsze zdrowie dla Jolanty i Jacka z ok. 20 r. ślubu z int. dzieci

630

† Edward Kopia w 7 dzień od śmierci z int. mamy.

700

† Józef Wąż z int. córki Anny z rodziną.

700

† Władysław Szałaśny z int. wnuczka Piotra z żoną.

1800

† Jan Minorczyk z int. syna Mariusza z rodziną.

630

† Andrzej i Elżbieta Micek.

700

† Roman Sojka z int. syna Łukasza.

700

W int. róży Zofii Panek z podz. Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski przez członkinie ż róży i ich rodziny, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla członkiń róży i ich rodzin, a dla zmarłych o pokój wieczny.

1000

1. † Julia i Bronisław Wolak w 17 r. śmierci Bronisława

2. W int. małżonków Zofii i Jana w 40 r. ślubu, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej z in. córek.

3.  W int. Bożeny i Łukasza z ok. 15 r. ślubu, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej z in. rodziców.

1130

W intencji parafian

1600

† Zygmunt Pikul w 6 r. śm.

Narożniki

830

W int. róży Zofii Bogacz, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej dla członkiń róży i ich rodzin, a dla zmarłych o pokój wieczny.

Poza parafią odprawiane są za † Stanisława Kmiecia. Pan Bóg odwołał do wieczności

† Edwarda Kopię. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie...