Ogłoszenia parafialne - 2015

XX Niedziela Zwykła - 16 sierpnia

1. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża Zofii Panek.
  2. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą zbierać w przyszłą niedzielę do tzw. „Tornistrów pełnych uśmiechu” przybory szkolne takie jak np. zeszyty oraz drobne ofiary dla dzieci z niezamożnych rodzin z naszej parafii.
  3. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w dzieło wykonania i poświęcenia pięknych wieńców żniwnych. Bóg zapłać.
  4. Organizujemy pielgrzymkę autokarową w dniu 25 sierpnia na wejście pielgrzymów na Jasną Górę. Pielgrzymi, którzy będą wracać autokarem powinni także zapisać się na listę. Koszt autokaru 35 zł. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów.
  5. W przyszłą niedzielę prosimy o dobrowolne ofiary do podpisanych kopert na pokrycie kosztów związanych z zainstalowaniem nowych konfesjonałów w kościele.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękujemy za wykoszenia trawy wokół kościoła i plebanii parafianom: Noga Karol, Noga Marcin. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Taraska Agata, Pobiegło Zofia, Burdak Joanna, Białas Edyta, Seternus Emil.