Ogłoszenia parafialne - 2015

XXIII Niedziela Zwykła – 6 września

1. We wtorek obchodzimy uroczystość Narodzenia NMP Głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i w Narożnikach o 19.00. O godz. 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP, a o 17.30 różaniec prowadzony przez różę Ryszarda Nowaka. Prosimy przynieść ziarno na zasiew do poświęcenia.

2. W święto Matki Bożej zbierane będą na tacę ofiary przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia za pełną poświęcenia pracę w kościele pani organistki Marii Augustyn.

3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Renaty Podosek.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i pobożne przeżycie uroczystości odpustowej. Bóg zapłać.

5. Spotkania duszpasterskie:

-  ministranci środa - godz. 16.30.

-  lektorzypiątek - godz. 17.00.

-  chórek sobota - godz. 9.00

-  młodzieżowa grupa apostolska - piątek godz. 18.30.

Prosimy rodziców, aby zachęcili swoje dzieci do udziału w grupach duszpasterskich.

6. W najbliższą sobotę udamy się w pieszej pielgrzymce do Odporyszowa. O godz. 6.00 gromadzimy się wszyscy w kościele, by rozpocząć pielgrzymkę. Przypominamy, że gimnazjaliści mają obowiązek uczestniczyć w pielgrzymce.

8. W sobotę 19 września odbędzie się ogólno diecezjalna pielgrzymka dziękczynna do Łagiewnik za łaski otrzymane w czasie peregrynacji obrazu Jezu ufam Tobie. Zapisy w sklepie państwa Seternusów. Koszt autokaru 10 zł.

9. O co tak naprawdę chodzi z tym pociągiem wyładowanym złotem, czy w Polsce gdzie tylu ludzi nie ma pracy i wyjeżdża za granicę mogą osiedlać się emigranci? o tym warto poczytać w Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym jest za darmo płyta z filmem pt. „Szatan z 7 klasy”. Zachęcamy do ich nabywania i czytania prasy katolickiej u ministrantów.

10. Przypominamy, że dziś odbywa się referendum. Do oddania głosu potrzebny jest dowód osobisty.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Bogucka Janina, Kmieć Bożena, Dworak Celina, Pyzik Renata.