Ogłoszenia parafialne - 2015

XXIV Niedziela Zwykła – 13 września

1. Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża św. O godz. 17.00 rozpocznie się w kościele Droga Krzyżowa. Jeśli będzie pogoda pójdziemy pod krzyż na ul. Jagiellońskiej, a następnie do kapliczki do sośniny, gdzie będzie odprawiona Msza św. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Haliny Rzeźnik. Prosimy przed różańcem o odmawianie litanii do św. Jana Pawła II lub św. Kazimierza.

3. Spotkanie kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 17.00.

4. W najbliższą sobotę 19 września udamy się na ogólno diecezjalna pielgrzymkę dziękczynną do Łagiewnik. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w sklepie państwa Seternusów. Koszt autokaru 10 zł.

5. W przyszłą niedzielę składka do puszek przed kościołem na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

6. Pani Organistka dziękuje za ofiary złożone w uroczystość Narodzenia NMP. W intencji wszystkich ofiarodawców będzie odprawiona Msza św.

7. Rząd zniszczył dobry system edukacji wczesnoszkolnej zmuszając sześciolatki do pójścia do szkoły ale po co? Warto przeczytać ten artykuł w Gościu Niedzielnym.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie książki w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Nowak Agnieszka, Lichorobiec Aneta, Kuta Urszula, Sojka Bronisława.