Ogłoszenia parafialne - 2015

XXVIII Niedziela Zwykła - 11 października

1. Msza św. wieczorna od poniedziałku będzie o godz. 17.00, po niej różaniec.

2. Dzisiaj Różaniec o 15.30 poprowadzą członkowie Rady Parafialnej.

3. We wtorek przypada kolejna rocznica zakończenia objawień Matki Bożej w Fatimie. Jeśli będzie dobra pogoda po Mszy św. udamy się w procesji różańcowej wokół kościoła.

4. W kaplicy w Narożnikach w każdą środę o godz. 17.30 jest Msza św., a po niej różaniec.

5. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.

6. Katecheza parafialna dla klas 6 szkoły podstawowej w czwartek o godz. 16.15 na prałatówce, po nie różaniec.

7. W piątek przypada 37 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Jest to święto Gimnazjum. O godz. 8.00 Msza św. w intencji całego Gimnazjum.

8. W przedsionku kościoła są jeszcze zbierane podpisy popierające inicjatywę nadania autostradzie A4 nazwy Autostrada Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

9. Przyszła niedziela jest niedzielą misyjną – składka przeznaczona będzie na cele misyjne.

10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Będziemy czyścić groby naszych zmarłych. Z tego powodu parafia co roku musi zapłacić za wywóz śmieci blisko 6000 zł. Na ten cel nie zbieramy żadnych pieniędzy. Bardzo prosimy, by zabierać wszelkie możliwe śmieci do domów, by maksymalnie obniżyć koszty wywozu śmieci.

11. U ministrantów są do odebrania specjalne kartki na wypominki. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy czytelnie wpisywać koniecznie w I przypadku, bo często nie wiadomo czy chodzi o mężczyznę czy o kobietę. Jeżeli ktoś życzy sobie wypominki o 7.00 lub 10.00 należy to zapisać, podobnie, gdy wypominki mają być czytane w Narożnikach.

12. W Gościu Niedzielnym możemy poznać bardzo ciekawe artykuły o św. Janie Pawle II z okazji rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową oraz ważne informacje dla emerytów o tzw. III filarze.

13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 oraz prałatówki po remoncie łazienki ks. prałata prosimy parafian: Burzec Maria, Nowak Maria, Błach Małgorzata, Wałaszek Renata, Wałaszek Dorota.