Ogłoszenia parafialne - 2015

II Niedziela Adwentu – 6 grudnia

1. Dzisiaj przed kościołem składka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. We wtorek będziemy przeżywać uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o godz. 16.00.

3. O godz. 6.40 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia, a o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża Grażyny Chwałek.

4. Zachęcamy do pobożnego udziału w Roratach o godz. 7.00 i 17.00.

5. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas po każdej Mszy św. w niedzielę i w ciągu tygodnia rozprowadzają świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki.

6. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Teresy Kubek.

7. Zachęcamy do wypożyczania i czytania wartościowych książek religijnych z naszej biblioteki parafialnej, która czynna jest w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św.

8. Obowiązkowa katecheza parafialna dla klasy IV a szkoły podstawowej w poniedziałek o godz. 16.15 na prałatówce. Młodzież ma obowiązek po katechezie uczestniczyć w roratach.

9. Zachęcamy do usunięcia w tym tygodniu chryzantem z grobów i złożenie ich na przyczepę, aby obniżyć koszty wywozu śmieci.

10. Za co Afryka pokochała papieża Franciszka, oraz ciekawostki o nowych polskich błogosławionych możemy przeczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Dorota, Sipior Kazimiera, Sipior Anna, Sipior Teresa oraz w sobotę od godz. 8.00: Kaczmarczyk Maria, Pikul Jolanta, Wąż Stefania, Pikul Agata.