Ogłoszenia parafialne - 2015

Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia

1. Witamy serdecznie miłych Gości i drogich Parafian, którzy przybyli na Święta do naszej parafii. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego oraz stałego wzrastania w wierze.

2. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na wigilijny stół. Bóg zapłać.

3. Jutro w święto św. Szczepana nie ma Mszy św. o godz. 16.00. na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.

4. W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Prosimy, by wszyscy małżonkowie przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

5. Dziękujemy pewnej rodzinie z Kaczówki i z ul. Granicznej za ofiarowanie choinek do kościoła oraz wszystkim, którzy wykonali piękną szopkę i udekorowali kościół na święta. Bóg zapłać.

6. Z ofiar jakie w tym roku były zbierane na ślubach, zakupiono nowe piękne postacie do szopki.