Róże Żywego Różańca

Róże Żywego Różańca

Róże Żywego Różańca - 2017

 

Róże Żywego Różańca i ich Patronowie 2017 r.    

            

1. Róża pw. św. Agnieszki

 

      1.        Chwałek Grażyna              Zelatorka

       2.        Bogacz Teofila

       3.        Chudy Danuta

       4.        Czerwony Zofia

      5.        Dyjak Maria                  Zastępca

       6.        Dziedzic Władysława

       7.        Kogut Krystyna

       8.        Kogut Teresa

       9.        Kruk Maria

    10.     Kubek Władysława

    11.     Kułaga Elżbieta

    12.     Kułaga Krystyna

    13.     Lichorobiec Longina

    14.     Janina Wąż

    15.     Miłkoś Bronisława

    16.     Moździerz Janina

    17.     Nowak Stanisława

    18.     Pikul Alicja

    19.     Podosek Józefa

    20.     Wątroba Małgorzata

 

2. Róża pw. św. Kingi

         1.        Gondek Teresa                                      Zelatorka

         2.        Baran Helena

         3.        Bogoniowska Krystyna

         4.        Doroż Stefania

         5.        Gondek Adela

         6.        Gondek Irena

         7.        Gondek Joanna

         8.        Gondek Teresa

         9.        Kędzior Monika

       10.     Kurgan Janina

       11.     Kwiatkowska Stefania

       12.     Labak Zofia                                              Zastępca

       13.     Mikus Aneta

       14.     Pikul Elżbieta

       15.    Pikul Grażyna

       16.     Przybyło Wiesława

       17.     Stopa Teresa

       18.     Warias Janina

       19.    Wąż Krystyna

       20.     Wójcik Małgorzata    

 

3. Róża pw. św. Rity

 

       1.        Kaczocha Maria                                      Zelatorka

         2.        Brzychczy Helena

         3.        Brzychczy Małgorzata                         Zastępca

         4.        Frąc Janina

         5.        Gmyr Helena

         6.        Jaje Aurelia

         7.        Kacała Maria

         8.        Kupiec Bronisława

         9.        Kupiec Danuta

       10.     Kupiec Wiesława

       11.     Niemczura Władysława

       12.     Minorczyk Stefania

       13.     Pikul Alicja

       14.     Pikul Barbara

       15.     Pikul Krystyna

       16.     Pikul Ludwina

       17.     Powroźnik Elżbieta

       18.     Skrzek Irena

       19.     Szałaśna Maria

       20.     Szkotak Bożena

 

 4. Róża pw. św. Jadwigi

 

         1.        Kubek Teresa                                              Zelatorka

         2.        Fijoł Bogusława

         3.        Galus Janina

         4.        Jopek Zofia

         5.        Krawiec Bernadeta

         6.        Krzemińska Józefa

         7.        Kubek Barbara

         8.        Kubek Lidia                                                       Zastępca

         9.        Kuśnierz Lucyna

       10.     Leżoń Adela

       11.     Mendys Stanisława

       12.     Nowosielska Dorota

       13.     Pikul Stanisława

       14.     Podosek Helena

       15.     Podosek Renata

       16.     Przemyska Genowefa

       17.     Sadko Maria

       18.     Skiba Józefa

       19.     Sołtys Leokadia

       20.     Sołtys Renata

 

5. Róża pw. św. Faustyny

 

         1.        Kułaga Maria                                      Zelatorka

         2.        Bielat Janina

         3.        Burzec Bernadeta

         4.        Burzec Józefa

         5.        Burzec Maria

         6.        Cudak Dorota

         7.        Doroż Janina

         8.        Doroż Sabina

         9.        Fijał Lucyna

       10.     Fijał Marta

       11.     Galus Helena

       12.     Kupiec Janina

       13.     Kwiatkowska Zofia

       14.     Leżoń Halina

       15.     Micek Julia

       16.     Mucha Maria

       17.     Rój Stanisława

       18.     Szkotak Józefa                                           Zastępca

       19.     Toczek Józefa

       20.     Tomala Elżbieta

 

6. Róża pw. św. Marii Magdaleny

 

        1.        Minorczyk Wanda                            Zelatorka

        2.        Czochara Zofia

         3.        Fijał Józefa

         4.        Fijał Katarzyna

         5.        Golec Czesława

         6.        Grabowska Helena

         7.        Jagieło Zuzanna

         8.        Kazibut Krystyna

         9.        Ledwoń Zofia

       10.     Noga Maria                                           Zastępca

       11.     Panek Maria

       12.     Pikul Krystyna

       13.     Pikul Maria

       14.     Pikul Maria

       15.     Pobiegło Zofia

       16.     Ptak Felicja

       17.     Rokocz Felicja

       18.     Skoczylas Renata

       19.     Śnieżewska Zofia

       20.     Więcław Longina

 

 7. Róża pw. św. Moniki

 

         1.        Nowak Maria                                      Zelatorka

         2.        Augustyn Maria

         3.        Bator Czesława

         4.        Burzec Maria

         5.        Gondek Janina

         6.        Juzba Jolanta

         7.        Kawa Władysława

         8.        Kmieć Maria

         9.        Kogut Alfreda

       10.     Kot Krystyna

       11.     Ledwoń Janina

       12.     Lichorobiec Zofia

       13.     Motyka Justyna

       14.     Nowak Agnieszka

       15.     Pikul Eleonora

       16.     Sipior Lidia

       17.     Sipior Teresa

       18.     Siuda Krystyna

       19.     Szwajkosz Stanisława                         Zastępca

       20.     Wąż Teresa

 

8. Róża pw. bł. Karoliny

 

        1.        Panek Zofia                                                Zelatorka

         2.        Baran Joanna

         3.        Błach Stefania

         4.        Błachaniec Alicja

         5.        Dworak Stanisława

         6.        Frąc Krystyna

         7.        Gondek Lucyna

         8.        Juzba Maria

         9.        Kogut Helena

       10.     Lichorobiec Janina

       11.     Łach Maria

       12.     Machnik Agnieszka

       13.     Marszałek Alfreda

       14.     Minorczyk Elżbieta

       15.     Pikul Lucyna

       16.     Ryba Anna

       17.     Sipior Kazimiera

       18.     Taraska Janina

       19.     Wąż Longina

       20.     Wąż Stefania                                                 Zastępca

 

 9. Róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty

 

         1.        Podosek Renata                                     Zelatorka

         2.        Banaś Agnieszka

         3.        Banaś Józefa

         4.        Błocho Stanisława

         5.        Bogacz Elżbieta

         6.        Budzińska Helena

         7.        Chudy Emilia

         8.        Chudy Zofia

         9.        Doroż Alfreda

       10.     Doroż Janina                                           Zastępca

       11.     Doroż Maria

       12.     Dworak Irena

       13.     Gadziała Grażyna

       14.     Jucha Krystyna

       15.     Kania Maria

       16.     Pikul Helena

       17.     Piłat Maria

       18.     Kubek Marta

       19.     Rogala Jolanta

       20.     Sołtys Elżbieta

 

 10. Róża pw. św. Małgorzaty

 

        1.        Rzeźnik Halina                              Zelatorka

         2.        Banaś Emilia

         3.        Biel Maria

         4.        Fijał Halina

         5.        Giża Krystyna

         6.        Gmyr Zofia

         7.        Kacała Maria

         8.        Kacała Zofia

         9.        Kijak Beata

       10.     Kupiec Grażyna

       11.     Leżoń Aldona                                Zastępca

       12.     Lichorobiec Józefa

       13.     Lichorobiec Maria

       14.     Łabuz Maria

       15.     Pikul Bernadeta

       16.     Skrzek Krystyna

       17.     Sojka Lidia

       18.     Sołtys Irena

       19.     Szałaśna Grażyna

       20.     Świątek Maria

 

11. Róża pw. św. Weroniki

 

         1.        Warias Joanna                                         Zelatorka

         2.        Frąc Zofia

         3.        Galus Grażyna

         4.        Gawron Barbara

         5.        Jedynak Józefa

         6.        Juzba Elżbieta

         7.        Kędzior Maria

         8.        Kilian Leokadia

         9.        Koziarska Urszula

       10.     Kułaga Janina

       11.     Leśniewska Grażyna                               Zastępca

       12.     Łącz Maria

       13.     Marek Grażyna

       14.     Ptak Helena

       15.     Skiba Czesława

       16.     Skrzek Bronisława

       17.     Sojka Bronisława

       18.     Urban Danuta

       19.     Warias Lidia

       20.     Żurawska Krystyna

 

 12. Róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej

 

 1.    Wróbel Władysława                        Zelatorka

 2.    Biel Stefania

 3.    Błocho Alicja

 4.    Błocho Maria

 5.    Bogacz Zofia

 6.    Cudak Zofia

 7.    Dudek Krystyna

 8.    Jopek Agnieszka

 9.    Kijowska Elżbieta

 10.   Kowal Zyta

 11.   Kułaga Adela

 12.   Kułaga Emilia

 13.   Motyka Krystyna

 14.   Niemczura Janina

 15.   Sabaj Cecylia

 16.   Saładyga Janina

 17.   Seternus Władysława

 18.   Sołtys Bernadeta

 19.   Urban Władysława

 20.   Warias Franciszka

 

 13. Róża pw. św. Kazimierza

 

         1.        Panek Zygmunt                           Zelator

         2.        Burzec Eugeniusz                  Zastępca

         3.        Chwałek Czesław

         4.        Czerwony Józef

         5.        Dziedzic Jan

         6.        Elbin Jerzy

         7.        Juzba Piotr

         8.        Kot Stanisław

         9.        Lichorobiec Stanisław

       10.     Minorczyk Kazimierz

       11.     Noga Kazimierz

       12.     Noga Marcin

       13.     Nowak Roman

       14.     Pikul Emil

       15.     Pikul Stefan

       16.     Ptak Tadeusz

       17.     Sipior Józef

       18.     Szwajkosz Ignacy

       19.     Wąż Andrzej

       20.     Wąż Stefan

 

 14. Róża pw. św. Franciszka

 

        1.        Nowak Ryszard                                   Zelator

         2.        Biel Marian

         3.        Burzec Ryszard

         4.        Burzec Stanisław

         5.        Burzec Tadeusz

         6.        Fijał Roman

         7.        Frąc Ludwik

         8.        Kułaga Józef

         9.        Kwiatkowski Krzysztof

       10.     Lalewicz Stanisław

       11.     Leżoń Tadeusz                                        zastępca

       12.     Lupa Marek

       13.     Moździerz Zbigniew

       14.     Nowak Adam

       15.     Piłat Władysław        

       16.     Podosek Andrzej

       17.     Rój Franciszek

       18.     Rój Robert

       19.     Ryk Stanisław

       20.     Wąż Tadeusz

 

 15. Róża pw. św. Józefa

 

         1.        Warias Józef                

         2.        Bogacz Janusz

         3.        Bogacz Krzysztof

         4.        Burzec Zygmunt

         5.        Doroż Tadeusz

         6.        Dykas Bronisław

         7.        Gondek Czesław

         8.        Gondek Kazimierz

         9.        Juzba Marian

       10.     Leśniewski Józef

       11.     Leżoń Stanisław

       12.     Dykas Jan

       13.     Marnik Kazimierz                                     Zastępca

       14.     Rzeźnik Roman

       15.     Saładyga Stefan

       16.     Saładyga Tadeusz

       17.     Seternus Zygmunt

       18.     Skrzek Władysław

       19.     Świątek Franciszek Józef

       20.     Toczek Marian

 

16. Róża pw. św. Anny

 

      1.        Burzec Julia

      2.        Błachniec Zofia

      3.        Burzec Władysława

      4.        Dykas Julia

      5.        Frąc Helena

      6.        Kacała Helena

      7.        Kozioł Maria

      8.        Kupiec Helena

      9.        Kupiec Janina

    10.     Kupiec Krystyna

    11.     Łach Genowefa

    12.     Małek Grażyna

    13.     Moździerz Zofia

    14.     Pikul Maria

    15.     Pyzik Helena

    16.     Rój Alina

    17.     Rój Władysława

    18.     Saładyga Stanisława

    19.     Wąchała Marta

    20.     Wąż Marta

 

 

1. Narożniki

 

        1.        Bogacz Zofia                                        Zelatorka

         2.        Burzec Barbara

         3.        Cedzidło Maria

         4.        Działo Bogusława

         5.        Jaje Maria

         6.        Król Maria

         7.        Kupiec Władysława

         8.        Kusek Maria

         9.        Łabuz Jolanta

       10.     Nowak Dorota

       11.     Pikul Bernadeta

       12.     Radziak Maria

       13.     Rosa Anna

       14.     Sadko Jadwiga

       15.     Sołtys Teresa

       16.     Surgot Bożena

       17.     Wawrzonek Dorota

       18.     Wawrzonek Maria                                  Zastępca

       19.     Wolak Maria

       20.     Wolak Sławomira

 

         1.        Giża Stanisława                                             Zelatorka

         2.        Bator Emilia

         3.        Broda Beata

         4.        Broda Wanda

         5.        Frąc Zofia

         6.        Gancarz Beata

         7.        Kacała Beata

         8.        Kędzierska Zofia

         9.        Kuźniar Renata

       10.     Minor Maria

       11.     Seternus Irena

       12.     Tyńska Emilia

       13.     Wąż Józefa

       14.     Wolak Anna

       15.     Wolak Helena

       16.     Wolak Janina

       17.     Zawiłowicz Agata                                           Zastępca

       18.     Zawiłowicz Anna

       19.     Zofia Kula

       20.     Żaba Stanisława

 

 1.             Wócik Joanna                  Zelatorka

 2.             Bator Barbara

 3.             Bobro Stanisława

 4.             Cedzidło Wiktoria

 5.             Chudy Daniela

 6.             Jaje Maria

 7.             Kokoszka Marta

 8.             Lichorobiec Zofia

 9.             Miłkoś Władysława

 10.       Minorczyk Władysława

 11.       Osika Bernadeta                Zastępca

 12.       Osika Zofia

 13.       Pikul Zofia

 14.       Salij Irena

 15.       Seternus Emilia

 16.       Tyńska Małgorzta

 17.       Urban Ewa

 18.       Urban Władysława

 19.       Wąż Anna

 20.       Wójcik Ewelina

 

         1.        Wójcik Bronisław                                Zelator

         2.        Bator Zygmunt

         3.        Cedzidło Mieczysław

         4.        Chudy Tadeusz

         5.        Działo Bogdan

         6.        Frąc Zygmunt

         7.        Gancarz Leszek

         8.        Osika Roman

         9.        Pikul Emil

       10.     Rosa Ryszard

       11.     Salij Franciszek

       12.     Sołtys Julian

       13.     Surgot Jerzy

       14.     Tyński Bronisław

       15.     Urban Kazimierz

       16.     Urban Roman

       17.     Wolak Walerian                            Zastępca

       18.     Wolak Władysław

       19.     Wróbel Władysław

       20.     Żaba Jerzy

 

Informacje o sposobie włączenia się do Róż Żywego Różańca w parafii pw. św. Kazimierza

w Radgoszczy można uzyskać pisząc pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.