Ogłoszenia parafialne - 2016

Uroczystość Chrystus Króla Wszechświata - 20 listopada

1. Dzisiaj na zakończenie każdej Mszy św. przed Najśw. Sakramentem dokonamy Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana oraz odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.

2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Stanisławy Mikus.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.

4. W kaplicy w Narożnikach dokonano gruntownego odnowienia metalowego ogrodzenia. Piaskowanie, ocynkowanie oraz malowanie ogrodzenia i bram kosztowało parafię 11 570 zł. Dziękujemy panom: Minor Bogdan, Urban Kazimierz, Niemczura Zygmunt, Wolak Jan, Pikul Emil, Chudy Tadeusz, Mariusz Wójcik, Sołtys Julian, Dariusz Kokoszka, Urban Roman, Minorczyk Marek, Andrzej Pikul za solidnie wykonane prace. Dziękujemy firmie Radbet za transport ogrodzenia do Dębicy. Bóg zapłać.

5. Aby zaoszczędzić na opłatach za wywóz śmieci z cmentarza od poniedziałku na cmentarzu będzie ustawiona przyczepa na zniszczone żywe kwiaty. Plastikowe doniczki prosimy odkładać osobno. Na przyczepę nie wolno wrzucać zniczy i sztucznych kwiatów. Każdy kto tylko może, proszony jest aby śmieci z cmentarza zabierać do domu.

6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na zapłatę rachunku za wywóz śmieci z cmentarza. Jest do zapłaty prawie 5000 zł.

7. Polska w 1050 rocznicę swego chrztu uznała Królowanie Jezusa Chrystusa, są nowe dowody na to, że homeopatia wcale nie leczy... o tych ciekawych sprawach warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Seternus Marzena, Wiatrowska Teresa, Pulak Justyna, Pikul Janina.