Ogłoszenia parafialne - 2016

Święto św. Szczepana - 26 grudnia

1. Przypominamy, że dziś nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Marii Kułaga.

3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” będzie w sobotę o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy wspólnie różaniec, który poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

4. Gratulujemy 29 osobom w naszej parafii, które od 25 marca do dziś przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych zabiciem i wczoraj zakończyły tę modlitwę.

5. Dzisiejsza składaka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

6. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania podwójnego numeru Gościa Niedzielnego, w cenie 8 zł. Zawiera 100 stron ciekawych artykułów o zwyczajach bożonarodzeniowych.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Błocho Maria, Błocho Alicja, Kowal Lucyna, Sipior Teresa oraz w sobotę: Burzec Lucyna, Moskal Grażyna, Kędzior Teresa, Stopa Bogusława.