Ogłoszenia parafialne - 2017

Święto Miłosierdzia Bożego - 23 kwietnia

1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Bardzo prosimy, by dzisiaj we wszystkich rodzinach wspólnie przed obrazem Jezusa Miłosiernego odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. Ks. Proboszcz o godz. 10.00 w Łagiewnikach odprawi Mszę św. o wypełnienie się woli Bożej w życiu ciężko chorego Stanisława Frąca z intencji nauczycieli ZSP w Radgoszczy.

3. Pierwsze  nabożeństwo majowe w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

4. Przed kościołem zbiórka do puszek na prześladowanych chrześcijan w Syrii.

5. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Anny.

6. Kancelaria parafialna w środę jest czynna od godz. 17.00.

7. Katecheza parafialna dla klasy 6a we wtorek o 16.00; dla I gimnazjum w środę o godz. 17.10, dla klas II gimnazjum w piątek o godz. 17.10.

8. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Spotkanie pań z Caritasu w środę po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.

9. Najnowszy film na płycie DVD pt. Zmartwychwstanie otrzymamy za darmo w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

10. W tym tygodniu będziemy mogli wesprzeć misje włączając się w zbiórkę pod nazwą: „Makulatura na misyjne studnie” oraz „Kolorowy złom na misyjny dzwon”. Zbieramy na ten cel makulaturę i kolorowy złom. Posegregowaną makulaturę i złom można złożyć w czwartek 27 kwietnia w godz. od 9.00 do 12.00 na podstawiony samochód na parkingu przed nowym kościołem w Dąbrowie Tarnowskiej. Wesprzyjmy to szlachetne dzieło robiąc przy okazji porządek z niepotrzebnymi rzeczami w domu.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Moskal Zofia, Aksamit Ludwik, Kurgan Janina, Grad Agnieszka.