Ogłoszenia parafialne - 2017

III Niedziela Wielkanocna - 30 kwietnia

1. W środę 3 Maja będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski. głównej patronki Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Dni 2 i 3 Maja to nasze Święta Narodowe - wywieśmy na domach biało czerwone flagi.

2. Nabożeństwo majowe w niedzielę oraz w środę o godz. 15.30, w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci klas II przystąpią do I Komunii św. W sobotę od godz. 15.00 I spowiedź św. dzieci klas II, ich rodziców i rodzin. We wtorek po nabożeństwie majowym próba generalna dzieci I komunijnych w kościele.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Przypominamy że dzieci i gimnazjaliści mają obowiązek wyspowiadać się przed I piątkiem. Z powodu święta w środę prosimy wyspowiadać się według następującego porządku:

- we czwartek od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa i gimnazjum

- w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

5. W I piątek o godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną prosimy o 2 samochody z rodzin Katarzyna Kacała i Stanisławy Kubek.

6. W I sobotę modlitwy o powołania poprowadzą mieszkańcy Lisiaków Południowych.

7. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8. Na czym polega narodowy dzień czytania Pisma św., jak wygląda nowe oblicze polskiego patriotyzmu, o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia, prezenty, a zwłaszcza za dar modlitwy w mojej intencji z okazji moich imienin Bóg zapłać. Wszystkich obejmuję swoją modlitwą.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy panie: Początek Emilia, Początek Robert, Wąchała Katarzyna, Kuśnierz Lucyna. W sobotę o posprzątanie kościoła od godz. 8.00 prosimy rodziców dzieci I komunijnych.