Ogłoszenia parafialne - 2017

IV Niedziela Wielkanocna - 7 maja

1. Przez cały Biały Tydzień zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami i rodzeństwem na Msze św. o godz. 18.00.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci klas III będą przeżywać 1 rocznicę Komunii św. Prosimy, by dzieci wyspowiadały się w czasie wieczornych nabożeństw.

3. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej. Pamiętajmy o modlitwie za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. Nabożeństwa majowe codzienne po Mszy św. o godz. 18.00. Jeśli będzie pogoda w sobotę w 100. rocznicę objawień fatimskich będzie procesja różańcowa wokół kościoła.

5. W poniedziałek nasz ks. Prałat będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, aby modlić się w jego intencji.

6. Figura Matki Bożej w Borkach koło Szczucina jest jedyną taką figurą w Polsce, co robić, żeby uniknąć choroby Parkinsona o tym możemy się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom dzieci I komunijnych za przeprowadzenie generalnego sprzątania kościoła, jego otoczenia oraz za wykonanie dekoracji w kościele. Bóg zapłać.

8. W okresie zimowo wiosennym sile wiatry wyrządziły sporo szkód w parafialnej sośninie. Prosimy Strażaków o pomoc w uporządkowaniu drzewostanu w piątek od godz. 16.00.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy panie: Sołtys Renata, Gleń Bernadetta, Świder Dorota, Kopia Bożena oraz w sobotę od godz. 8.00: Sołtys Maria, Jopek Elżbieta, Jopek Agnieszka, Jopek Anna.