Ogłoszenia parafialne - 2017

V Niedziela Wielkanocna - 14 maja

1. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Faustyny.

2. Katecheza parafialna dla szkoły podstawowej: w poniedziałek klasa V a, we wtorek 4 a, w środę V b, w czwartek 6 a, w piątek klasy IV b i VI b. Katecheza dla gimnazjum: we wtorek klasy II, – w środę klasy I. Spotkania o godz. 17.15 po nich dzieci uczestniczą we Mszy św. i nabożeństwie majowym.

3. Dlaczego papież Franciszek kanonizował fatimskie dzieci, jaki cud został za ich wstawiennictwem wyproszony u Boga, o tym możemy się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

4. Prosimy Strażaków o pomoc w uporządkowaniu drzewostanu Sośniny w piątek od godz. 16.00.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00: Jopek Zofia, Dudek Krystyna, Ogorzałek Felicja,Nowak Wiesława.