Intencje Mszy św. 2017

Godz.
                                                   Intencja
Poniedziałek 700

1. † Maria Stopa z int. współpracowników Teresy z firmy Tarsmak.

2. † Stefania i Karol Sajdak w r. śm. Stefanii.

1800 † Tadeusz Skrzek.
Wtorek 700

1. † Grzegorz Nowak z int. Zofii i Stanisława Dudek.

2. † Zygmunt Ujek z int. Krystyny Siuda i Henryka Madej.

1800 † Józef Nowak z int. Stanisławy Doś z rodziną.
Środa 700

1. † Jan Skrzek z int. Franciszka i Marii Panek.

2. † Władysława Fijał z int. Haliny i Romana Fijał.

1800 Z okazji 9 r. ślubu z podz. za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Machników.
Czwartek 700

1. † Marian Pikul 10 r. śm.

2. † Władysława Fijał z int. Barbary i Jana Cudak.

1800 † Zygmunt Ujek z int. rodziny Kawów i Wariasów.

1. † Zygmunt Ujek z int. Wiktorii i Tadeusza Niemczura.

2. † Józef Nowak.

700 † Władysława Fijał z int. Ryszarda Pikula z rodziną.
1800 † Maria Stopa z int. Barbary i Stefana Kacała.

Narożniki

1900 † Eugenia Warzecha z int. koleżanki Zofii Kawa.

1. † Jan Grabowski w 26 r. śm.

2. † Maria Stopa z int. zięcia Zygmunta Szumny z rodziną.

1800 † Anastazja Kędzior w 29 r. śm.
Niedziela 700 W int. róży pw. św. Urszuli Ledóchowskiej o zdrowie, bł. Boże dla członkiń i ich rodzin oraz za zmarłe członkinie z tej róży.
1000 Z ok. 80 ur. Zofii z podz. Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w dotychczasowym życiu, z prośbą o Boże bł., opiekę MB w dalszym życiu z int. męża, dzieci, wnuków i prawnuków.
1130 W intencji Parafian.
1600 1. W int. małżonków Wandy i Mieczysława Kogut z ok. 45 r. ślubu z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB na kolejne lata dla nich i całej rodziny z int. dzieci z rodzinami i wnukami.2. O Boże bł. i zdrowie z ok. 18 urodzin Karola z int. chrzestnej Marty.

Narożniki

830 Z ok. 80 ur. Wiktorii z podz. za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej z int. dzieci i wnuków.

Ks. prałat Robert Kantor od 1 czerwca w Tarnowie rozpocznie odprawiać Msze św. greg. za śp. Adelę Kułaga, ks. prałat Janusz Królikowski w Tarnowie odprawi 47 intencji mszalnych za śp. Kazimierę Gadawską, a ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie odprawi 9 intencji za śp. Grzegorza Nowaka z int. uczestników pogrzebu. Intencje są zamieszone na stronie Internetowej parafii i na tablicy ogłoszeń.

Poza parafią są odprawiane Msze św. greg. za śp. Grzegorza Nowaka, śp. Bronisławę Niemczurę, śp. Stefanię Biel oraz za śp. Stanisława Frąca.