Intencje Mszy św. 2017

Godz.
                                       Intencja
Poniedziałek 630

1. † Grzegorz Nowak z int. Heleny Kogut i Krzysztofa Koguta z rodziną.

2. † Zygmunt Ujek z int. Władysławy Noga.

700 † Władysława Fijał z int. sąsiadów Szkotaków.
Wtorek 630

1. † Jan Skrzek z int. rodziny Jaje.

2. † Adela Kułaga z int. Grzegorza Kułagi.

700

1. † Irena Gondek w 7 dzień śm. z int. córki.

2.  O skuteczne leczenie dla Jolanty.

Środa 700

1. † Grzegorz Nowak z int. rodziny Bielatów.

2. † Krystyna Frąc z int. siostry.

1800 † Tadeusz i Stanisław Warias, † Józef i Maria Niemczura.

Uroczystość

BOŻEGO CIAŁA

700 O zdrowie, Boże błog., i opieką Matki Najświętszej dla członków Róży pw. bł. Karoliny i ich rodzin oraz za zmarłe członkinie Róży.
1000

1. Msza błagalna w int. mieszkańców ul. Polnej i Małego Dworu z prośbą o Boże bł., zgodę w rodzinach, o dalsze urodzaje i zachowanie od nieszczęść.

2. Z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Żdżar oraz o szczęśliwy przebieg prac polowych i pomyślne zbiory, a także zachowanie od wszelkich nieszczęść i kataklizmów.

3. Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, gradobić, huraganów oraz o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla kapłanów naszej parafii i mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

1600 Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, zdrowie i bł. Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii mieszkańców Lisiaków Południowych.
Narożniki 830 O zachowanie od nieszczęść, klęsk żywiołowych, o Boże bł. w rodzinach i życzliwość w sąsiedztwie, o bł. Boże w pracy duszpasterskiej dla kapłanów pracujących w naszej parafii i mieszkańców Narożnik.

700

1. † Jan Skrzek z int. sąsiadów Leokadii, Krzysztofa i Małgorzaty Wąż.

2. † Adela Kułaga z int. wnuczki Marty z rodziną.

1900 Msza św. z prośbą o dobrą pogodę, urodzaje, szczęśliwe zbiory, bł. Boże w rodzinach, o zdrowie dla kapłanów i dla mieszkańców ul. Nowej.

700

1. † Jan Burzec z int. Eugenii Łach z rodziną.

2. O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, kataklizmów, o bł. Boże dla mieszkańców ul. Kopernika.

1900 † Stanisław Warias w 18 r. śm.
Niedziela 700 O zdrowie, Boże błog., i opieką Matki Najświętszej dla członków Róży pw. św. Małgorzaty i ich rodzin oraz za zmarłe członkinie Róży.
1000 Ewa i Ireneusz Szeliga 8 r. śm. z int. Mamy i braci.
1130 W int. mieszkańców ul. Szczucińskiej z podz. za otrzymane łaski oraz opiekę Bożą, a także z prośbą o zachowanie od klęsk żywiołowych, o szczęśliwe zebranie plonów oraz o obfite bł. Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii, o szczególne łaski Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa, życzliwość i pomoc parafian.
1600 † Roman Sojka w 2 r. śm.

Narożniki

830 O zachowanie od nieszczęść, klęsk żywiołowych, o Boże bł. w rodzinach i życzliwość w sąsiedztwie, o bł. Boże w pracy duszpasterskiej dla kapłanów naszej parafii i mieszkańców Narożnik.

Poza parafią są odprawiane Msze św. greg. za śp. Adelę Kułaga, śp. Stefanię Biel śp. Jana Świątka oraz intencje od uczestników pogrzebu za śp. Stanisława Frąca, śp. Kazimierę Gadawską.

Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Irenę Gondek. Jej duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie...