Intencje Mszy św. 2017

Intencja
Poniedziałek 700

1. † Piotr Rosa.

2. O szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść i kataklizmów, oraz o Boże bł., opiekę Matki Bożej dla mieszkańców ul. Kopernika.

1900 Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i gradobić oraz o bł. Boże, zdrowie w rodzinach mieszkańców Górek.
Wtorek 700

1. † Grzegorz Nowak z int. Wiesława Koguta z rodziną.

2. Z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zachowanie od nieszczęść, o szczęśliwe zbiory, zdrowie, miłość i zgodę, bł. Boże w rodzinach mieszkańców ul. Jagiellońskiej, Otfinowskiego i ks. Florka oraz o pokój w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

1900 Z podz. za opiekę Bożą, z prośbą o zachowanie od klęsk żywiołowych, oraz o zdrowie, bł. Boże w rodzinach dla mieszkańców Lisiaków Południowych.
Środa 700

1. O Boże bł., dalsze urodzaje i zachowanie od nieszczęść z int. mieszkańców Trzydniaków.

2. Msza z podz. za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej, z prośbą o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o urodzaje, bł. Boże i zdrowie w rodzinach z int. mieszkańców ul. Zadębie.

1900 O dobre urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych i bł. Boże w rodzinach mieszkańców Lisiaków Północnych.
Czwartek 700

1. † Kazimiera i Józef Ledwoń w 8 r. śm. Józefa.

2. † Jacek Flis 4 r. śm. z int. żony Katarzyny.

1900 Z podz. za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej, z prośbą o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o urodzaje, bł. Boże i zdrowie w rodzinach z int. mieszkańców Porąb.

630 † Jan Kacała z ok. dnia ojca z int. dzieci.
800 † Stanisław Frąc z int. wychowanków z klasy II a Gimnazjum.
930 Z podz. za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na czas wakacji dla dzieci i rodziców Przedszkola Publicznego w Radgoszczy.
1900 † Jan Minorczyk w dniu imienin z int. córki Marty z rodziną.

1. † Jan Burzec z int. Eugenii Łach z rodziną.

2. W int. Jana i Janiny o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej z ok. imienin.

700 † Jan Łach z ok. im.
Niedziela 700 † Józef Radzik 3 r. śm.
1000 † Roman Wnęk 3 r. śm.
1130 W int. Parafian.
1600 † Stanisław Frąc z int. klasy III a Gimnazjum.

Narożniki

830 † Jan Jaje.

Ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie odprawia od dziś 7 intencji za śp. Jana Skrzeka z intencji uczestników pogrzebu. Poza parafią są odprawiane Msze św. greg. za śp. Adelę Kułaga, śp. Stefanię Biel, śp. Jana Świątka oraz intencje od uczestników pogrzebu za śp. Stanisława Frąca, śp. Kazimierę Gadawską.