Ogłoszenia parafialne - 2017

XV Niedziela Zwykła – 16 lipca

1. W środę modlitwę różańcową o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Józefa.

2.  Msze w tym tygodniu będą o 7.00, w środę i piątek o 7.00 i 19.00.

3. W przyszłą niedzielę z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów.

4. Trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się na siłach do uczestnictwa w dziewięciodniowych rekolekcjach w drodze, którym w tym roku towarzyszy hasło: „Kim On właściwie jest. Idźcie i głoście”. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy w piątek o godz. 19.00 na Mszę św. i pożegnanie Ks. Wikariusza z odchodzącego na nową parafię.

6. Skąd krew na całunie? Dlaczego serce zostało zranione? o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Nagaś Aneta, Chwałek Grażyna, Zielińska Renata, Pikul Irena.