Ogłoszenia parafialne - 2017

XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca

1. Witam bardzo serdecznie wszystkich miłych Gości, którzy przybyli do naszej parafii na wakacyjny odpoczynek. Szczególnie witam ks. Ignacego Wariasa, który z Kanady przybył do rodzinnego domu. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia i udanego pobytu. Szczęść Boże.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Przy tej okazji otrzymamy obrazek św. Krzysztofa wraz z modlitwą.

3. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej.

4. Msze św. w tygodniu będą o godz. 6. 30 i 7.00, w środę i w piątek o 7.00 i 19.00, w sobotę o godz. 7.00 i 15.00 ślub.

5. Wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy zapraszamy w piątek na Mszę św. na cmentarzu o godz. 19.00.

6. Jak w prosty sposób leczyć problemy żołądkowe? w jaki sposób Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa będzie pomagał rolnikom? Warto o tym dowiedzieć się z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Alicja, Chudy Danuta, Stal Elżbieta, Stal Małgorzata, Chudy Lucyna.