Ogłoszenia parafialne - 2017

XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca

1. W środę modlitwę różańcową o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Elżbiety.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 18.00 dzieci I komunijne i cała szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 18.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

3. W I piątek udam się do chorych z posługą sakramentalną. Ponieważ będę odwiedzał chorych sam, dlatego wydłuży się czas odwiedzin. Proszę o 2 samochody z rodzin: Władysławy Szkotak o godz. 7. 45 - wtedy udam się do chorych z ul. Witosa, Kopernika i Szczucińskiej. O godz. 10.45. proszę o samochód z rodziny Emilii Bator - udam się do chorych na ul. Tarnowskiej, Nowej i w kierunku Narożnik.

4. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca. Rozważanie tajemnic różańcowych o godz. 18.20. Różaniec w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzkości poprowadzą mieszkańcy Podlesia.

5. Były wikariusz pozostawił nie odprawione 94 intencje mszalne, w tym aż 45 intencji mszalnych z tamtego roku, które już dawno powinny być odprawione. Wszystkich oczekujących na odprawienie tych Mszy św. proszę o cierpliwość. W miarę możliwości będą odprawione w jak najszybszym terminie.

6. W diecie odchudzającej nie chodzi o cud – a jak mądrze i zdrowo się odżywiać, o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer kwartalnika Do domu Ojca.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Dziedzic Stanisława, Śliwa Janina, Tułacz Maria, Szarek Agnieszka.