Ogłoszenia parafialne - 2017

XVIII Niedziela Zwykła – 6 sierpnia

1. W środę modlitwę różańcową o 18.30 poprowadzi róża pw. św. Heleny.

2. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłosiła się dopiero jedna osoba. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w Dąbrowie Tarn. w niedzielę 13 sierpnia o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym.

3. Boży Chlebek dla Bożych dzieci – czyli jak zdrowe i niepełnosprawne dzieci powinny być przygotowywane do sakramentów św. w rodzinach i w szkole - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer kwartalnika Do domu Ojca w którym są piękne homilie i modlitwy za zmarłych.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Radzik Teresa, Stal Roma, Kopeć Agata, Błachaniec Ewelina.