Ogłoszenia parafialne - 2017

XIX Niedziela Zwykła – 13 sierpnia

1. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Ponieważ jest to Święto Narodowe udekorujmy nasze domy flagami narodowymi. Uroczyste poświęcenie wieńców żniwnych będzie na Mszy św. o godz. 11.30 oraz w Narożnikach o 8.30. Poświęcenie małych wianków ziół będzie na wszystkich Mszach św. O godz. 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP. O godz. 15.30 odmówimy modlitwę różańcową.

2. W środę modlitwę różańcową o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Agnieszki.

3. Organizujemy pielgrzymkę autokarową w dniu 25 sierpnia na wejście pielgrzymów na Jasną Górę. Pielgrzymi, którzy będą wracać autokarem powinni zapisać się na listę w pierwszej kolejności. Koszt autokaru 35 zł. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów.

4. Już 100 lat istnieje parafia w Mędrzechowie, dzięki kibicom Legii świat dowiedział się o Powstaniu Warszawskim, u bł. Karoliny w Zabawie jest najsłynniejszy samolot transportowy II wojny światowej - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Bąba Wioletta, Bartoń Anna, Kułaga Elżbieta, Wątroba Małgorzata i w sobotę od godz. 8.00: Kubek Władysława, Kruk Irena, Wnęk Renata, Bartoń Bronisław.