Ogłoszenia parafialne - 2017

XXIV Niedziela Zwykła - 17 września

1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Rity.

2. Przyszła niedziela jest niedzielą modlitw o trzeźwość.

3. Rada Parafialna na swoim ostatnim posiedzeniu tej kadencji jednogłośnie poparła projekt Ks. Proboszcza o wykonaniu na cmentarzu jeszcze w tym roku chodników z kostki. Chodniki są bardzo potrzebne, aby bezpieczniej i wygodniej można było się poruszać, cmentarz nabierze także pięknego wyglądu.

4. Decyzją Biskupa Diecezjalnego A. Jeża w niedzielę 15 października odbędą się wybory do Rad Duszpasterskich. Od poniedziałku będzie można pisemnie do skrzynki w przedsionku kościoła zgłaszać kandydatów do Rady. Bliższe informacje podane są na stronie internetowej parafii.

5. Przewodnik grupy 9-10 zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe w Dąbrowie Tarn. w niedzielę 24 września. O 16.00 Msza św. nowym kościele, a po niej spotkanie w Domu Parafialnym.

6. W najbliższą niedzielę udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów.

7. W zakrystii są do nabycia kalendarze dla rolników.

8. W czwartek przeżywaliśmy święto Podwyższenia Krzyża św. i była w kościele Droga Krzyżowa. Niestety, niewielu parafian przyszło, by w niej uczestniczyć.

9. Dlaczego obraz Matki Bożej w Chorzelowie otrzymał papieskie korony? Dlaczego granice Polski w październiku zostaną otoczone różańcem - o tym warto się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego. W nowym numerze Żyjmy Ewangelią są zdjęcia dzieci I komunijnych z naszej parafii.

10. Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian:Taraska Agata, Białas Edyta, Seternus Emil, Kmieć Maria.