Ogłoszenia parafialne - 2017

XXV Niedziela Zwykła - 24 września

1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Anny.

2. W związku w reformą szkolnictwa, młodzież klas II gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej przygotowuje się pod kierunkiem Ks. Wikariusza oraz pod opieką rodziców do egzaminu przed bierzmowaniem. Prosimy by kandydaci uczyli się wiedzy religijnej nie na pamięć – poza katechizmem pamięciowym, ale ze zrozumieniem.

3. Katecheza parafialna w Domu Parafialnym: w środę klasa V a, w piątek klasa V b o godz. 17.15.

4. Ks. Wikariusz zaprasza wszystkich lektorów na spotkanie w piątek o godz. 17.00.

5. Dziękujemy jednej rodzinie za Żdżar Północnych i drugiej ze Żdżar Południowych za ufundowanie dwóch kinkietów do kościoła. Bóg zapłać.

6. W związku z decyzją o wykonaniu na cmentarzu chodników z kostki prosimy o składanie na tacę w przyszłą niedzielę kopert z ofiarami na zakup kostki. Prosimy o zgłaszania się firm do wykonania robót. Pierwszeństwo mają firmy z parafii.

7. W przedsionku kościoła można do skrzynki składać nazwiska kandydatów do Rady Duszpasterskiej.

8. W zakrystii są do nabycia kalendarze dla rolników.

9. Dlaczego pijaństwo to ukryta forma satanizmu? W jaki sposób bronić się przed szpiczakiem, który jest jednym z najczęściej spotykanych u starszych osób nowotworem - o tym warto się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego. W nowym numerze Żyjmy Ewangelią są zdjęcia dzieci I komunijnych z naszej parafii.

10. Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian:Elbin Zofia, Wąż Teresa, Bielat Bronisława, Pikul Krystyna, Pikul Małgorzata, Schab Zofia.