Ogłoszenia parafialne - 2017

XXXIII Niedziela Zwykła - 19 listopada

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie roku liturgicznego.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej.

3. W obronie ratowania nienarodzonych chorych dzieci zebrano w naszej parafii 470 podpisów.

4. Wszystkie złożone kartki z wypominkami zostały przepisane. Zgodnie z życzeniem zamawiających, wypominków o godz. 7.00 jest siedem stron maszynopisu, o godz. 10.00 – osiem stron. Czytanie co niedzielę siedmiu lub ośmiu stron nazwisk zmarłych zajęłoby ok. 20 minut czasu. Niewiele osób przychodzi do kościoła 20 minut przed Mszą św. Z tego powodu wypominki tak z godz. 7.00 jak i z 10.00 są podzielone na część pierwszą i część drugą i są czytane przez cały rok co drugą niedzielę. Zawsze na zakończenie czytania wypominków modlimy się za wszystkich wypminanych w kościele i w kaplicach. W Narożnikach wszystkie wypominki są czytane w każdą niedzielę. Nie ma wypominków pół rocznych i nigdy nie było. Zapraszamy w każdą niedzielę do uczestniczenia w wypominkach o 6.45 i 9.45. Dziękujemy za złożone ofiary. W najbliższym czasie w dowód wdzięczności, jak co roku odprawimy Msze św. za dusze wypominane w naszym kościele.

5. Dziękujemy rodzinie z ul. Orzeszkowej za przekazanie 500 zł oraz rodzinie z ul. Granicznej 300 $ na chodnik na cmentarzu. Bóg zapłać.

6. Dzisiaj przed kościołem składkę do puszek na „Kościół w potrzebie”.

7. Ponieważ dotychczasowe przenośne nagłośnienie – tuba w ostatnich miesiącach stale się psuła, dlatego z ofiar zbieranych w tym roku na ślubach oraz pozostałą część daru ołtarza bierzmowanych (główną część pieniędzy przeznaczono na odnowienie obrazu Matki Bożej w Sośnienie) zakupiono do kościoła nową tubę, która kosztowała 3200 zł.

8. W Gościu Niedzielnym jest za darmo piękny kalendarz na 2017 r.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Wałaszek Agnieszka,Wałaszek Dorota, Pikul Natalia, Minorczyk Anna.