Ogłoszenia parafialne - 2017

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. ministranci będą rozprowadzać poświęconą kredę i kadzidło. Składane ofiary są przeznaczone na dar serca dla chorych dzieci.

2. W uroczystość Trzech Króli o godz. 11.20 pod dzwonnicą rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Zapraszamy wszystkie dzieci, by ubrały się w domu w królewskie szaty, z koroną na głowie przyszły na procesję wokół kościoła i na Mszę św. Piękne korony można będzie nabywać od środy w przedsionku kościoła.

3. 6 stycznia ks. prałat St. Gawęda będzie przeżywał 68 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00, aby modlić się w intencji Czcigodnego Jubilata. Ks. Prałatowi składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

4. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża pw. bł. Karoliny.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

- w czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

6. W czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

7. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radgoszczy, Nauczyciele, Pracownicy i Rodzice zapraszają wszystkich parafian i gości w dniu 6 stycznia o godz. 12.30 do szkoły podstawowej na spektakl pt. „Mała stajenka” oraz wspólne kolędowanie. Wolne datki zebrane podczas występu przeznaczone zostaną na pomoc w leczeniu chorych dzieciom z naszej parafii.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy panie: Pikul Dorota, Sipior Zofia, Sipior Kazimiera, Sipior Anna, Sipior Teresa oraz w piątek od godz. 8.00 panie: Kaczmarczyk Maria, Halagarda Justyna, Pikul Wiesława,Pikul Jolanta, Wąż Stefania.

9. Odwiedziny duszpasterskie:

• we wtorek od 14.00 – Zadębie od końca, Osiedle