Życzenia dla Ks. Jubilata St. Gawędy

W uroczystość Trzech Króli 6 stycznia ks. prałat St. Gawęda przeżywał 68 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji proboszcz ks. M. Łabuz zorganizował Grupę Kolędniczą złożoną z dzieci naszej parafii, którymi były: Wiktoria Krechniak – Maryja, Karol Lekarczyk jako św. Józef, pastuszek - Oskar Lekarczyk, Gwiazda betlejemska – Bartek Krechniak. W asyście mam dzieci p. Lekarczyk i p. Krechniak udali się z życzeniami do ks. Prałata przebywającego na oddziale wewnętrznym Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej.

W imieniu parafian ks. Proboszcz złożył Czcigodnemu Jubilatowi najserdeczniejsza życzenia, połączone z modlitwą oraz wręczył upominek, którym była najnowsza książka „Drewniana perełka” z dedykacjami kolędników. Prezent od autora bardzo spodobał się Ks. Jubilatowi. Dzieci zaśpiewały kilka kolęd wzbudzając tym samym entuzjazm u ks. Prałata, który włączył się we wspólne kolędowanie.

Po półgodzinnych odwiedzinach i sesji zdjęciowej z ks. Prałatem, Grupa Kolędnicza wyruszyła z kolędą do wszystkich chorych na oddziale wewnętrznym dla mężczyzn i kobiet oraz na oddziale dziecięcym wzbudzając wielką radość wśród chorych oraz personelu medycznego. Dzieci przeżyły niezapomniane chwile w czasie kolędowania.