II Niedziela Zwykła - 14 stycznia

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Rity.

2. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.

3. Z okazji przypadającego w przyszłą niedzielę Dnia Babci oraz w poniedziałek Dnia Dziadzia życzymy Babciom i Dziadkom błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej, zdrowia po najdłuższe lata życia oraz życzliwości od dzieci, wnuków i prawnuków.

4. Informujemy, że kancelaria parafialna jest czynna w każdy poniedziałek od godz. 8.00 do 9.00, w środę godzinę przed wieczorną Mszą św. czyli aktualnie od 16.00 do 17.00 oraz w piątek i w sobotę od godz. 8.00 do 9.00. Z powodu spowiedzi przed I piątkiem w środę i wyjazdu do chorych w I piątek kancelaria jest nieczynna. Narzeczeni przyjmowani są na zapowiedzi po wcześniejszym umówieniu. Prosimy wszystkie sprawy urzędowe załatwiać w wyznaczonym czasie. Tylko sprawy związane z załatwianiem pogrzebu lub wezwaniem do chorego można załatwiać poza godzinami funkcjonowania kancelarii. W parafii o takiej liczbie mieszkańców i rozbudowanym duszpasterstwie powinno pracować 3 kapłanów, pracuje tylko 2. Prosimy o uszanowanie naszej prośby.

5. Przed świętami Bożego Narodzenia, została zarezerwowana w naszym kościele, Msza św. w intencji Seniorów z terenu całej Gminy, w uroczystość Trzech Króli o godz. 11.30. Bez żadnego poinformowania nas, na zaproszeniach dla Seniorów podano informację, że ta Msza św. zostanie odprawiona w Krzywdzie. Postępowanie organizatorów trudne jest do zrozumienia i pozostawiamy je do własnej oceny.

6. Jak wyglądał Orszak Trzech Króli w parafiach naszej diecezji. Warto zobaczyć i o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Agata, Taraska Leokadia, Zawiłowicz Anna, Sipior Monika.

8. Porządek kolędy Lisiaki Południowe dzisiaj od godz. 13.00 - jeden kapłan od państwa Urban do pani Wróbel, drugi kapłan od państwa Kogut do pani Grabowskiej i z powrotem do państwa Bodzionych.