IV Niedziela Zwykła - 28 stycznia

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty, w piątek o godz. 9.30 róża pw. św. Józefa, a o 16.30 róża pw. św. Weroniki.

2. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o 16.00. O godz. 6.40 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Matki Bożej. Prosimy przynieść do kościoła gromnice do poświęcenia.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Ponieważ będzie spowiadało tylko dwóch kapłanów tym bardziej prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4. W czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

5. W I piątek z racji święta Ofiarowania Pańskiego nie udamy się do chorych z posługą sakramentalną.

6. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 16.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy Kaczówki.

7. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim Parafianom bardzo serdeczne dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Bóg zapłać. Każdy z kapłanów odprawi w intencji parafian których odwiedził po kolędzie Mszę św.

8. W przyszłą niedzielę nabożeństwo 40 godzinne wg następującego programu:

od 12.30 - 13.30  Dzieci i młodzież (prowadzą klasy III gimnazjum)

od 13.30 - 14.30 Zarzecze za cmentarzem, Trzydniaki, Mały Dwór (prowadzi róża pw. św. Małgorzaty)

od 14.30 - 15.30 Osiedle, Zarzecze za rzeką (prowadzi róża pw. św. Heleny)

od 15.30 - 16.00         Nieszpory Eucharystyczne

9. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.

10. W roku 2016 parafia zapłaciła za wywóz śmieci z cmentarza 14 240 zł. Parafia z Krzywdy dołożyła się do opłat za wywóz śmieci i zapłaciła 4500 zł. W 2017 r. za wywóz śmieci z cmentarza zapłaciliśmy 13 670 zł. W ostatnich dniach do kontenerów na cmentarzu przywieziono kilka worków ze śmieciami z domów.

11. Zachęcamy by dzisiaj o godz. 17.00 zobaczyć w TV Trwam piękny film o bł. Karolinie Kózka „Zerwany kłos”.

12. Papież Franciszek dał Peru zastrzyk w serce. Jak to możliwe - warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią z ciekawymi kazaniami oraz kwartalnik Do domu Ojca, zawiera zdjęcia i relacje ze spotkania Dzieła Pomocy dla Czyśćca w Słopnicach.

13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. W sobotę od godz. 8.00 prosimy 4 parafian do demontażu szopki, a od 9.00 do posprzątanie kościoła. O wykonanie prac prosimy parafian: Seternus Katarzyna, Seternus Anna, Gondek Lucyna, Błach Anna, Sipior Mariola, Bobek Anna, Wałaszek Krystyna, Wątroba Lucyna.