V Niedziela Zwykła - 4 lutego

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej.

2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego – módlmy się w naszych rodzinach jak najczęściej w intencjach wszystkich chorych i cierpiących.

3. W przyszłą niedzielę nabożeństwo 40 godzinne wg następującego programu:

12.30 - 13.30 - Dzieci i młodzież (prowadzi Chórek).

13.30 - 14.30 - Poręby, Podlesie, Zadębie (prowadzi róża pw. św. Elżbiety).

14.30 - 15.30 - Lisiaki północne i południowe (prowadzą nauczyciele).

15.30 - 16.00 - Nieszpory Eucharystyczne

16.00 - Msza Święta.

4. Zniszczony przez wichurę dąb, który został usunięty z cmentarza został sprzedany na opał za 1000 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na spłatę długu za kostkę.

5. Dzięki składce inwestycyjnej przeznaczonej na bieżące potrzeby parafii z ubiegłej niedzieli spłacono 8 000 zł. zaległości za wykonane chodniki na cmentarzu. Ofiarodawcom składamy podziękowanie – Bóg zapłać.

6. Jak doszło do zuchwałej kradzieży korony królów polskich. Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym jest płyta CD z pięknymi piosenkami dla dzieci.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Jagiellońskiej za demontaż szopki i dekoracji świątecznej. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Maria, Lupa Barbara, Borek Urszula, Kmieć Wiesława.