Parafianie należący do DADP w Radgoszczy

Parafianie podejmujące dzieło pomocy dzieciom poczętym,

zagrożonym zabiciem w łonie matek - DADP w Radgoszczy

• W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2007 r. Duchową Adopcję podjęło 65 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2008 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 29 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2008 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 10 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2009 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 59 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2009 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 31 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2010 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 13 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2010 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 16 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2011 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 36 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2011 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 36 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2012 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 26 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2012 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 36 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2013 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 23 osoby.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2013 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 20 osób.
  •  W Dzień Świętości Życia 2014 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 28 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2014 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 15 osób.
  • W Dzień Świętości Życia 2015 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 35 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2015 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 15 osób.
  • W dzień Świętości Życia 2016 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 31 osób.
  • W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2016 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 17 osób.
  • W Dzień Świętości Życia 2017 r. do modlitwy w intencji dzieci poczętych zagrożonych zabiciem włączyło się 32 osób.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza Królewicza