Ogłoszenia parafialne - 2011

IV Niedziela Zwykła - 30 stycznia 2011 r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła - 30 stycznia 2011 r.

1. W tym tygodniu we środę będziemy obchodzić święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i o 8.30 w Narożnikach. Przyjdźmy na Msze św. z gromnicami zaopatrzonymi w kołnierzyki, aby nie pochlapać ławek woskiem. Składka na tacę w tym dniu przeznaczona jest na utrzymanie sióstr zakonnych w diecezji.
  2. Różaniec we środę o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Zofii Podosek.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca. Prosimy, by spowiadać się według następującego porządku:

-         w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

-         we czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum

-         w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4. We czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00 różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

5. W I piątek udamy się do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin: Władysławy Seternus i Stanisławy Kubek.

6. Wszystkie panie z Caritasu zapraszamy na spotkanie we środę po Mszy św. wieczornej na plebanię.

7. W I sobotę o godz. 16.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bożej o 17.00 Msza św. Modlitwy poprowadzą rodziny z Zarzecza za rzeką.

8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

9. Prosimy, by dzieci ze szkoły podstawowej przygotowywały się do konkursu poetyckiego o Janie Pawle II, a młodzież gimnazjalna do konkursu poezji Jana Pawła II a cała szkoła do konkursu plastycznego pt. „Cuda Jana Pawła II”. Finał odbędzie się w czasie rekolekcji szkolnych, dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody.

10. Proszono nas o przekazanie informacji, by na parkingu kościelnym, ostrożniej otwierać samochody, aby nie obijać drzwi samochodów parkujących obok nas.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o katastrofie smoleńskiej , w Małym Gościu Niedzielnym jest książeczka z anegdotami. Zakupmy także prasę misyjną, by wesprzeć misjonarzy.

12. Ks. Jacek Słowik odprawi 5 Mszy św. za + Joannę Kot, a ks. Janusz Królikowski 6 Mszy św. za + Kazimierza Bobro  z int. uczestników pogrzebu.

13. O posprzątanie kościoła we czwartek od 8.00 prosimy parafian: Fijał Halina, Kaczocha Helena, Nęga Helena, Kusiak Krystyna.