Ogłoszenia parafialne - 2011

V Niedziela Zwykła - 6 lutego 2011 r.

1. Różaniec we środę o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Haliny Rzeźnik.
  2. Spotkanie dzieci klas II szkoły podstawowej z rodzicami w środę o godz. 17. 00.
  3. W piątek będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego z tej okazji po Mszy św. o 7.00 i 17.00 osobom starszym i chorym będzie udzielany sakrament namaszczenia.
  4. W sobotę 12 lutego o godz. 19.00 w auli Domu Parafialnego w Dąbrowie Tarnowskiej rozpocznie się Katechizacja Przedmałżeńska nazywana Kursem Przedmałżeńskim. Ukończenie katechizacji jest jednym z warunków zawarcia sakramentu małżeństwa. Wskazane, jest by młodzi, którzy ukończyli 18 rok życia uczestniczyli w katechizacji w parach, ponieważ katechizacja będzie prowadzona  w formie dialogu narzeczeńskiego.
  5. Obowiązkowe zebranie ministrantów w poniedziałek o godz. 13.00. Ponieważ zbliża się chwila przyjęcia do grona ministrantów - kandydatów na ministrantów prosimy by wszyscy kandydaci obowiązkowo przychodzili na zbiórki w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 11.00, w czwartek o godz. 13.00
  6. Dziękujemy panu Jackowi Wolakowi za wykonane prace przy instalacji elektrycznej i Krzysztofowi Giża za ułożenie płytek na chórze w kaplicy w Narożnikach. Bóg zapłać.
  7. Z Ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji otrzymaliśmy informację, że pomimo bardzo dobrze opracowanego wniosku przez ks. Proboszcza, parafia nie otrzyma żadnej dotacji na dalszy ciąg renowacji polichromii w kościele.
  8. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o zamachu na Jana Pawła II. W Małym Gościu Niedzielnym jest książeczka z anegdotami. Zakupmy także prasę misyjną, by wesprzeć misjonarzy.
  9. Dziękujemy za bardzo solidne posprzątanie kościoła w tym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę od 8.00 prosimy parafian: Łabuz Maria, Leśniak Zofia, Micek Halina, Świątek Maria.