Ogłoszenia parafialne - 2011

IX Niedziela Zwykła - 6 marca 2011 r.

1. Dzisiaj ostatnia część Nabożeństwa 40 godzinnego. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do modlitwy, a szczególnie dzieci i młodzież, oraz mieszkańców: Porąb i Podlesia, Lisiaków północnych i południowych.
  2. W najbliższą środę wypada Środa Popielcowa. Rozpoczniemy w tym dniu Wielki Post. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i o 18.00 w Narożnikach. Zachęcamy, by każdy Parafianin zrobił sobie dobre postanowienie na Wielki Post.
  3. Przypominamy, że w Środę Popielcową wszystkich dorosłych obowiązuje post ścisły tzn., że nie wolno spożywać żadnych pokarmów mięsnych, ani napojów alkoholowych. Możemy w tym dniu spożyć tylko 3 posiłki:  jeden do syta, a 2 lekkie. W Środę Popielcową składka przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.
  4. We środę Różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Teresy Kubek.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 po niej Msza św. Prosimy, by po Drodze Krzyżowej nie wychodzić z kościoła, ale pozostać na Mszy św.
  6. W Narożnikach Droga Krzyżowa o godz. 17.30, a po niej Msza św.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w przyszłą niedzielę o godz. 16.00, a po nich Msza św. Zauważyliśmy, że w ostatnich latach na Gorzkich Żalach modli się bardzo mało dzieci i młodzieży - prosimy rodziców o słowo zachęty i dobry przykład.
  8. We wtorek o 18. spotkanie Rady Duszpasterskiej. Prosimy o niezawodną obecność.
  9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są dalsze nowe informacje o nieznanych dotąd kulisach zamachu na Jana Pawła II.
  10. Dziękujemy bardzo serdecznie za dwukrotne posprzątanie z wielkim poświęceniem kościoła w tym tygodniu. O posprzątanie kościoła w poniedziałek, ponieważ z parkingu przy koscielnego wnosimy do kościoła bardzo dużo piachu o godz. 8.00 prosimy panie: Warias Honorata, Wiatrowska Teresa, Pikul Janina, Pikul Grażyna, natomiast w sobotę na godz.  8.00 zapraszamy panie: Doroż Stefanię, Frąc Dorotę, Bielat Janinę, Labak Zofię.