Ogłoszenia parafialne - 2011

I Niedziela Wielkiego Postu - 13 marca 2011 r.

1. Witamy w parafii diakona mgr Damiana Migacz z naszego seminarium duchownego, który przybył na duszpasterską praktykę. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, zdrowia, życzliwości. Prosimy o modlitwę parafian na czas jego przygotowywania się do święceń kapłańskich.
  2. Dziękujemy wszystkim którzy przewodniczyli i modlili się w czasie Nabożeństwa 40 godzinnego, uczestniczyli w rekolekcjach, tym którzy ofiarowali dary na stół. Bóg zapłać i Szczęść Boże na pobożne i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 - 11 kandydatów, zostanie przyjętych do grona ministrantów.
  4. We środę Różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża p. Teresy Gondek.
  5. Spotkanie dzieci klas II szkoły podstawowej z rodzicami w środę o godz. 17. 00.
  6. Abyśmy mogli jeszcze liczniej uczestniczyć w piątkowej drodze krzyżowej nabożeństwo będzie o 17.30 po nim Msza św. W piątek będzie obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, którzy wręczą swoim dzieciom krzyże do bierzmowania.
  7. W Narożnikach Droga Krzyżowa o godz. 16.30, a po niej Msza św.
  8. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00, a po nich Msza św. W czasie Gorzkich Żali będziemy składać ofiary na tacę na konserwację ołtarza Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na misje katolickie.
  10. Do końca tego tygodnia mamy do zapłacenia PZU i Securitas prawie 4700 zł. za ubezpieczenie kościoła, kaplicy i pozostałych budynków kościelnych, a w kasie parafialnej nie mamy prawie żadnych pieniędzy.
  11. Poza parafią zostanie odprawionych 10 Mszy św. za + Zygmunta Skibę i 4 Msze św. za + Genowefę Cudecką.
  12. Wszyscy Członkowie Rady Parafialnej zebrani na ostatniej radzie we środę podjęli jednogłośnie decyzję o możliwości sprzedaży starych ławek z kościoła. Gdyby ktoś wiedział o chętnych do ich zakupienia prosimy o informacje.
  13. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są bardzo ciekawe informacje o tym co dzieje się w naszej ojczyźnie w ostatnich miesiącach.
  14. Z powodu trzaskania dużymi drzwiami rozleciał się w kawałki solidny zamek oraz szyba od alarmu. Prosimy o opamiętanie się i delikatne zamykanie drzwi!
  15. Dziękujemy bardzo serdecznie posprzątanie kościoła w tym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę na godz.  8.00 zapraszamy: Ślęczkowska Małgorzata, Duda Beata, Mazur Krystyna, Mazur Dariusz.