Ogłoszenia parafialne - 2011

IV Niedziela Wielkiego Postu – 3 kwietnia 2011 r.

1. Dziękujemy wikariuszowi i diakonowi, prowadzącym rozważania i wszystkim uczestnikom za przeprowadzenie i udział w pięknej Drogi Krzyżowej z okazji 6 rocznicy śmierci Jana Pawła II. Bóg zapłać.
  2. Od tego tygodnia różaniec w środę będzie o godz. 17.30, po nim Msza św. Różaniec poprowadzi róża p. Marii Nowak.
  3. W środę o 18.00 obowiązkowe spotkanie dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców.
  4. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30, w Narożnikach o 16.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.
  5. Panie i dzieci z Caritasu rozprowadzają paschaliki, zapałki oraz kartki świąteczne w cenie wyższej niż 5 zł. W sklepach spożywczych są wystawione kosze Caritas na dary serca, dla rodzin z naszej parafii potrzebujących wsparcia.
  6. W sobotę o godz. 12.00 w tarnowskiej katedrze będzie Jubileusz Rad Parafialnych. Prosimy radnych z naszej parafii o wzięcie udziału w tej uroczystości.
  7. Dziękujemy rodzicom bierzmowanych którzy złożyli jako dar ołtarza 2350 zł na renowację figury św. Jana. Bóg zapłać.
  8. Przy krzyżu na ul. Jagiellońskiej wykonano piękny metalowy parkan jego koszt to kwota 430 zł., gdyby znalazł się sponsor prosimy o zgłoszenie do ks. Proboszcza.
  9. Do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego włączyło się 12 osób.

10. Informujemy, że cały nakład książki o Radgoszczy w okresie okupacji został sprzedany. Nowe wydanie książki to koszt ok. 5000 zł na taki wydatek w obecnej chwili nas nie stać. Gdyby znalazł się sponsor, książka może być wydana.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest płyta CD z kazaniami Jana Pawła II wygłoszonymi do Polaków, w Małym Gościu Niedzielnym jest piękny beatyfikacyjny kalendarz.

12. Podłoga na chórze jest w bardzo złym stanie, wiele desek jest zgnitych i spróchniałych. We czwartek rozpoczną się prace nad jej wymianą. Do pracy zapraszamy mieszkańców: Pobiegło Edward, Pyzik Mariusz, Madej Henryk, Panek Antoni, Bielat Władysław, Kruk Zdzisław, Wałaszek Maria, Nytko Andrzej, Wnęk Tadeusz, Pikul Witold, Dworak Stefan, Kupiec Jan, Kulpa Józef, Wąż Zygmunt, Chudy Augustyn, Dudek Jerzy, Chudy Henryk, Kuta Jan, Bartoń Bronisław, Kruk Wiesław, Kubek Józef, Wątroba Adam, Kułaga Tadeusz, Radzik Józef. Jeśli ktoś nie może przyjść prosimy o zgłoszenie – są chętni do pracy za zapłatą Prosimy o zabranie kilku sztychówek, udrożnimy odpływy wody ze stawów.

13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. O posprzątanie kościoła w sobotę  8.00 zapraszamy: Sipior Teresa, Burzec Lucyna, Sabaj Cecylia, Błocho Maria, Moskal Grażyna.