Ogłoszenia parafialne - 2011

Poniedziałek Wielkanocny - 25 kwietnia 2011 r

Poniedziałek Wielkanocny - 25 kwietnia 2011 r.

1. Przypominamy, że Msze św. w przyszłą niedzielę będą o godz. 7.00 i 9.00 (a nie o 10.00), po południu o 16.00, oraz o 8.30 w Narożnikach. Nie będzie Mszy św. o 11.30.
  2. Akcja Katolicka organizuje w przyszłą niedzielę pielgrzymkę do Łagiewnik. Informacje i zapisy w sklepie państwa Sajdaków.
  3. Dziękujemy małżeństwu ze USA za dar 1000 $ na spłatę długu za barierki do kościoła.
  4. Policja dąbrowska ostrzega przed włamywaczami i złodziejami grasującymi w mieszkaniach i obiektach gospodarczych. O tym jak się zabezpieczyć, można przeczytać na tablicy ogłoszeń.
  5. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Małego Gościa, w którym jest medalik z błogosławionym Janem Pawłem II, Dużego Gościa i Żyjmy Ewangelią.
  6. Do posprzątania kościoła we wtorek po Mszy św. wieczornej prosimy parafian: Urban Danuta, Skrzek Aleksander, Maliga Zygmunt, Kijowska Elżbieta.
  7. Do sprzątania w sobotę prosimy Panie: Wróbel Władysława, Bobro Grażyna, Grabowska Agata, Seternus Katarzyna.