Ogłoszenia parafialne - 2011

III Niedziela Wielkanocna – 8 maja 2011 r.

1. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi nasz drogi ks. Prałat Stanisław Gawęda. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Patrona oraz zdrowia i radości. Szczęść Boże.
  2. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo majowe zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci I komunijne z rodzicami chrzestnymi – będzie niespodzianka.
  3. Różaniec we środę o godz. 17.30 poprowadzi róża p. Haliny Rzeźnik.
  4. We czwartek po Mszy św. wieczornej próba dzieci i rodziców klas III przed rocznicą Komunii św.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas III. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodzin w czasie nabożeństw wieczornych.
  6. Przyszła niedziela jest Niedzielą Kapłańska – w sposób szczególny będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  7. Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci I komunijnych za piękne przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość oraz Zakładowi Komunalnemu za upiększenie otoczenia naszego kościoła. Bóg zapłać.
  8. Z ofiar złożonych w czasie pogrzebu oraz z intencji zamówionych przez wiernych z poza naszej parafii ks. prof. J. Królikowski w Tarnowie od 1 czerwca będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Kazimierza Batora.