Ogłoszenia parafialne - 2011

Uroczystość Trójcy Świętej – 19 czerwca 2011 r

Uroczystość Trójcy Świętej – 19 czerwca 2011 r.

1. Od dzisiejszej niedzieli Msze św. w ciągu tygodniu będą o godz. 19.00.
  2. Różaniec we środę o godz. 18.30 poprowadzi róża p. Wandy Minorczyk.
  3. Z okazji zakończenie roku szkolnego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do spowiedzi we wtorek od godz. 18.00. Spowiedź dla dorosłych przed Bożym Ciałem będzie we środę od godz. 18.00.
  4. Zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków we wtorek o 9.00, dla szkoły podstawowej i gimnazjum we środę o godz. 8.00.
  5. We czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, o 10.00 i 16.00 z procesjami. Nie ma Mszy św. o 11.30. W Narożnikach Msza św. o 8.30. Składka z tej uroczystości przeznaczona jest na hospicja.
  6. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. będą o godz. 7.00 i 19.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach eucharystycznych dzieci I Komunijne w strojach, małe dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, Ochotniczą Straż Pożarną oraz szczególnie tych w intencji których będą odprawiane Msze św. o urodzaje i zachowanie od nieszczęść.
  7. Prosimy, by w czasie Oktawy wszystkie feretrony i chorągwie nosili członkowie róż i oraz chętni, natomiast dwa feretrony Dzieciątka Jezus mają obowiązek nosić rano i wieczorem dzieci klas II i III oraz chórek. Prosimy, by samodzielnie i chętnie bez wyznaczania przez kapłanów nosić feretrony. Niech to będzie nasza ofiara i wyznanie wiary. Na zakończenie każdej procesji prosimy wchodzić do kościoła na błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem do kościoła, by kapłan nie błogosławił pustych ławek.
  8. Dziękujemy mieszkańcom Narożnik za złożenie 1200 zł na spłatę wyrównania za ogrzewanie kaplicy. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci w którym jest płyta CD z pięknymi bajkami dla dzieci oraz Żyjmy Ewangelią.

10. Dziękujemy paniom z Górek: Sołtys Teodora, Zawiślak Irena, Krawczyk Dorota, Warias Krystyna, które sprzątały kościół w sobotę: Do sprzątania w środę o godz. 9.00 prosimy Panie: Małek Helena, Wąż Julian, Dykas Antonina, Nęga Maria.