Ogłoszenia parafialne - 2011

Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła – 29 czerwca 2011 r.

1. Papież Benedykt XVI obchodzi dziś 60-tą rocznicę święceń kapłańskich. W sposób szczególny będziemy modlić się w jego intencji w modlitwie różańcowej dziś o godz. 18:30.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na fundusz papieski. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W sobotę udamy się na autokarową pielgrzymkę do Tuchowa. Zapisy i wpłaty po 10 zł w sklepie u p. Seternusów. Wyjazd w sobotę o godz. 13.00 z parkingu przy szkole.
  4. Policja ostrzega o zagrożeniu kradzieżami i oszustwami ze strony osób podających się za pracowników opieki społecznej, Caritas i innych tego typu organizacji. Osoby te próbują dokonać kradzieży, bądź oferują sprzedaż towarów o znacznie zawyżonej cenie. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy zetknęli się z takimi osobami.
  5. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół we wtorek. Do sprzątania w sobotę prosimy mieszkańców Górek: Kupiec Sylwia, Kupiec Krystyna, Łącz Maria, Jaje Barbara, Małek Grażyna.