Ogłoszenia parafialne - 2011

XVII Niedziela Zwykła – 23 lipca 2011 r.

1. W środę różaniec o 18:30 poprowadzi Róża pana Władysława Piłata.
  2. Nasza parafia otrzymała od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego dotację na konserwację polichromii sufitu prezbiterium w wysokości 30 000 zł. Ks. Proboszcz podpisał stosowną umowę.
  3. Zapraszamy do udziału w XXIX Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.
  4. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym jest za darmo płyta z piękna muzyką. W nowym numerze Żyjmy Ewangelią jest artykuł naszego Księdza Prałata o naszym rodaku Ks. Stanisławie Pikulu oraz zdjęcia z uroczystości I Komunii Świętej w naszym kościele.
  5. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców Górek: Doroż Janina, Ptak Helena, Dworak Irena, Wróbel Helena, Kędzior Maria.