Ogłoszenia parafialne - 2011

XVI Niedziela Zwykła – 17 lipca 2011 r.

1. W środę różaniec o 18:30 poprowadzi Róża p. Władysławy Pikul.
  2. W piątek zakończyły się prace konserwatorskie nad polichromią w kaplicy bocznej. Ofiary składane dzisiaj do kopert są przeznaczone na zapłatę za wykonane prace.
  3. Już blisko rok trwają prace na projektem wymiany całej instalacji elektrycznej w kościele. Jest wiele problemów, bo nowe unijne przepisy odnośnie drewnianych obiektów zabytkowych są niezwykle restrykcyjne.
  4. We czwartek cały dzień trwały prace przy ustawieniu rusztowania w prezbiterium naszego kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Byli to: Podosek Sławomir, Podosek Szczepan, Burzec Tadeusz, Wąż Józef, Giża Kazimierz, Lichorobiec Stanisław, Sojka Jan, Idzik Jan, Rzeźnik Roman, Biel Marian, Sipior Adam, Łach Paweł. Bóg zapłać za wykonanie ciężkiej i odpowiedzialnej pracy
  5. Od poniedziałku rozpoczynają się prace konserwatorskie nad renowacją polichromii prezbiterium.
  6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w nim m.in. o sprzeciwie wobec posyłania sześciolatków do szkoły. Jest jeszcze czasopismo Do Domu Ojca.
  7. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców Górek: Kwiatkowska Stefania, Farat Bogdan, Szkotak Alfreda, Szkotak Krystyna.