Ogłoszenia parafialne - 2011

XX Niedziela Zwykła - 14 sierpnia 2011 r.

.

1. W poniedziałek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Uroczyste poświęcenie wieńców żniwnych na Mszy św. o godz. 11.30. Poświęcenie małych wianków ziół na wszystkich mszach. O godz. 6.40 będą śpiewane godzinki.
  2. W środę różaniec o 18:30 poprowadzi Róża Joanny Warias.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na głodującą ludność Afryki.
  4. We czwartek 25 sierpnia udamy się na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt autokaru 25 zł. Zapisy i wpłaty w sklepie p. Seternusów.
  5. Bóg zapłać mieszkańcom Zarzecza za cmentarzem za pomoc przy wymianie instalacji elektrycznej. Do pomocy w tym tygodniu od godz. 8.00 zapraszamy:

wtorek                    - Kupiec Emilian, Wójcik Marta, Leżoń Tadeusz,

środa                      - Lichorobiec Leszek, Niemczura Krzysztof, Kopia Edward,

czwartek                - Lichorobiec Krzysztof, Małek Jan, Kupiec Marian,

piątek                     - Skowron Jerzy, Fijoł Bogusława,

sobota                    - Kupiec Janusz, Pikul Józef,

6. W poniedziałek w Dąbrowie Tarnowskiej obok Hospicjum odbędzie się VIII festyn Charytatywny na potrzeby związane z działalnością hospicjum. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

7. Ks. Proboszcz z Borek zaprasza w niedzielę 21 sierpnia o godz. 14.00 do udziału w Nadwiślańskich Dożynkach Religijnych.

8. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym jest za darmo płyta z pięknymi pieśniami ku czci Matki Bożej.

9. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania we środę o godz. 16.00 prosimy mieszkańców Porąb: Skiba Cecylia, Mikus Stanisława, Wójcik Helena, Stopa Teresa, Gondek Aniela. Sprzątanie w sobotę o godz. 16.00: Gondek Irena, Gondek Halina, Moździerz Zofia, Kupiec Helena, Kupiec Zofia. Z powodu prac w kościele mogą ulec zmianie godziny sprzątania będziemy informować telefonicznie.