Ogłoszenia parafialne - 2011

XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2011 r.

1. W środę różaniec o 17:30 poprowadzi Róża pani Grażyny Chwałek.
  2. Spotkanie dzieci klas II przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami we środę o 18:00.
  3. We czwartek przypada uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji. Przyjdźmy w tym dniu do kościoła na Mszę św., by błagać Maryję o dobrą pogodę, by można było zasiać ziarno na przyszłoroczne plony, a także prosić by nie było już w naszej Ojczyźnie powodzi. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00, w Narożnikach o 19.00. O 6.40 będziemy śpiewać Godzinki. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  4. Ofiary zbierane na tacę we czwartek, podobnie jak w ubiegłym roku będą przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia za pracę w kościele P. Organistki.
  5. W sobotę 10 września o godz. 6.00 z naszego kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Odporyszowa. Postarajmy się, by jak najliczniej udać się do tronu Matki Bożej. Podtrzymujemy tradycję by gimnazjaliści traktowali pielgrzymkę jako obowiązek. Prosimy zabrać do Odporyszowa wieńce żniwne. Powrót z pielgrzymki autokarami.
  6. Od tego roku wszystkie klasy gimnazjalne mają obowiązek uczestniczyć w comiesięcznej katechezie parafialnej oraz Mszy św. w tygodniu. Spotkanie wszystkich uczniów klas gimnazjalnych wraz z rodzicami we czwartek na Mszy św. o godz. 18. 00.
  7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym jest ciekawy artykuł o prywatnych objawieniach. W Małym Gościu jest słodka niespodzianka dla dzieci. Jest jeszcze czasopismo Żyjmy Ewangelią. Prosimy także o nabywanie kalendarzy parafialnych.
  8. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Bogacz Joanna, Bogacz Renata, Szeliga Władysława, Kubek Lidia.